Služby

Pronájem domácího stroje Power Plate® na 1 měsíc

Také si každý den říkáte, že od zítra začnete pravidelně cvičit, ale nemáte dostatek času? Zacvičte si přímo u vás doma! Efektivně, zdravě, rychle a pod dohledem elektronického osobního trenéra, kterého si NYNÍ můžete půjčit domů. 

Luxusní designový stroj Power Plate® MY7 s dotykovým displejem má zabudovaného osobního trenéra, který nabízí přes 250 tréninkových programů a je snadno ovládán přes dotykovou obrazovku. K dispozici je až 1000 jednotlivých cviků.

Virtuální trenér MY7 se vám přizpůsobí a dokáže vytvořit program na míru. Obsahuje tři programy:

 • 1
  FEEL better
 • 2
  LOOK better
 • 3
  PLAY better

Všechny jsou uzpůsobené tak, abyste dosáhli svých cílů. Power Plate® MY7 využijete ať již trénujete na maraton, lyžařskou sezónu nebo jen chcete redukovat váhu nebo celkově zlepšit pohybový aparát.

Dvacetiminutový trénink třikrát do týdne Vám přinese rychlé výsledky v podobě vytvarované postavy a redukce váhy a případné celulitidy.

 • Cena

  8500,- Kč

V ceně pronájmu je:

 • Zapůjčení stroje na jeden měsíc
 • Instalace stroje
 • Osobní trénink a zaškolení certifikovaným trenérem

V případě koupě stroje se cena za pronájem odečítá z kupní ceny.

Servis strojů Power Plate®

Servisem strojů značky Power Plate® se zabýváme již od roku 2009, poskytujeme záruční, tak i pozáruční opravy včetně stěhování a převozu strojů, konzultace a pravidelné revizní prohlídky.

Více informací

Telefon

+420 603 445 901

E-mail

karelroubicek@powerplate.cz

Facebook

Power Plate Česká Republika

Kontakt

Máte jakýkoliv dotaz ohledně Power Plate? Nebojte se nám napsat nebo zavolat. Team Power Plate, Vám velice rád pomůže a zodpoví veškeré Vaše dotazy.

Telefon

+420 603 445 901

E-mail

karelroubicek@powerplate.cz

Facebook

Power Plate Česká Republika

Instagram

powerplatecz