Power Plate® pod drobnohledem

V následujících měsících bude Power Plate® pod drobnohledem zkušené sportovkyně

Simona Pancíř Švarcová je společně s manželem vášnivou sportovkyní. Kromě běhu, který je její láskou a kterou šíří dál mezi ostatní, jezdí na kole, v zimě preferuje spinning a k tomu všemu vede hodiny Fitballu. V rámci běžeckých závodů dělá vodiče – pomáhá ostatním dosáhnout stanového cíle. O tom, že to dělá správně není pochyb. Po každém závodě se jí dostává mnoha díků.

IMG_3569

V loňském roce byla finalistkou Women´s Challenge 2015 RunCzech a účastnila se projektů s běžeckým guru Milošem Škorpilem. To ale není všechno, do budoucna se bude v oblasti běhu dále vzdělávat a předávat své zkušenosti dál. Simona nezaostává ani v oblasti výživy, snaží se dbát na zdravou životosprávu a neustále zkouší nové věci.

Nyní bude Simona po nějakou dobu Power Plate® testovat. Běhání bude kombinovat právě s posilováním a protahováním na našem stroji. Jsme zvědaví, co na to řekne nejen ona, ale také její sparing partner – manžel František. Sledujte nás a uvidíte jak Power Plate® obstojí pod dohledem zkušených sportovců.

Na Vašem názoru nám záleží, pošlete nám i vy svou recenzi. Za jakoukoliv zpětnou vazbu budeme rádi.

FullSizeRender

Fotografie: Martina Barnetová http://www.mbphotos.cz/  Lipno Ice Marathon – http://www.icemarathon.cz 

Komentáře

    1 2 3 14

    Přidat komentář

    * Nezapomeňte na povinné pole.