Co je POWER PLATE

Power Plate® je revoluční stroj, který se za poslední pár let stal fenoménem.  Za pomoci vibrací vytváří odlišné prostředí, než na jaké jsme zvyklí z obvyklých tréninků. Efektivní trénink trvá pouze 25 minut a zapojí se při něm až 95% svalových vláken.

Power Plate® a s ním spojený Acceleration Training™ jsou velmi vhodné metody pro rychlé a správné formování postavy. Díky zvýšené cirkulaci krve se zlepšuje kvalita pokožky a redukuje celulitida.

Na Power Plate® je možné uplatňovat více druhů cvičení od tréninku určenému ke tvarování těla a spalování tuků až po cvičení pro ženy po porodu, seniory a osoby se zdravotním postižením.

Power Plate® je certifikovaným zdravotnickým zařízením a právě tento rehabilitační směr ho odlišuje od jiných přístrojů.  Sportovcům po operaci křížového vazu pomáhá trénink na Power Plate® zlepšit koordinaci a stabilitu v oblasti kolene více než běžné posilování.

Power Plate® vlastní modely pro fitness centra tak pro domácí užívání. Tento stroj používají jak vrcholoví sportovci, tak maminky po porodu, osoby se zdravotním postižením nebo senioři. 

Benefity POWER PLATE

  • Redukce hmotnosti

  • Rehabilitace

  • Zvýšení svalové síly, výbušnosti a odrazových schopností

  • Tvarování postavy a redukce celulitidy

  • Zlepšení flexibility

  • Zotavení a regenerace

  • Zvýšení hustoty kostní tkáně

  • Zvýšení cirkulace krve a podpora kardiovaskulárního systému

  • Zlepšení rovnováhy a koordinace

  • Podpora nervosvalových funkcí

Reference

Na Power Plate® cvičím několik let. Díky němu je má postava zpevněná a taktéž jsem zlepšila své balanční dovednosti. V současné době Power Plate® využívám v kombinaci s běháním, kde je mi vhodným partnerem jednak pro posílení středu těla a jednak pro protažení a masáž po náročném běžeckém tréninku.

PetraFinanční poradce

Ke cvičení na Power Plate® mě přivedla přítelkyně. Původně jsem k tomu byl velice skeptický, ale již po několika prvních minutách jsem změnil názor a na tento stroj a trénink na něm nedám dopustit.

HonzaInformatik

Trénink na Power Plate® mi po obou porodech pomohl vrátit se zpět do kondice. Díky cvičení jsem posílila břišní svalstvo a ochablé svaly pánevního dna. Se dvěma dětmi jsem často v časové tísni a proto je mi Power Plate ®vhodným partnerem. Za 30 minut stačím procvičit všechny svalové partie.

JanaÚčetní

Kontakt

Máte jakýkoliv dotaz ohledně Power Plate? Nebojte se nám napsat nebo zavolat. Team Power Plate, Vám velice rád pomůže a zodpoví veškeré Vaše dotazy.

Telefon

+420 603 445 901

E-mail

karelroubicek@powerplate.cz

Facebook

Power Plate Česká Republika

Instagram

powerplatecz